rize çoklu araç taşıma

Trabzon Çoklu Araç Taşıma

Araç taşıma lojistiği uzun mesafelerde otomobillerin nakliyesi için tercih sebebidir. Sıfır, ikinci el ya da arızalı araçların taşınmasında en uygun yöntem olarak çoklu araç taşıma yöntemi kullanılır.

Firmamız, Çekici Çağır Lojistik hizmeti kapsamında Türkiye’nin her ilinden istediğiniz yere araç taşıma yapmaktadır. Trabzon çoklu araç taşıma sayesinde İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere oldukça uygun maliyetle gönderebilirsiniz. Alanında uzman ekibe ve donanımlı ekipmanlara sahip olan firmamız taşıma kaskolu araçları ve tedarikçi ağı ile hizmet vermektedir. Hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizleri aramaktır. Talebiniz üzerine aracınızın nereden nereye gideceğini bildirerek aracınızın nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz.

0850 360 19 54

Numaralı telefondan arayıp fiyat ve gün bilgisi alabilirsiniz.

Trabzon şehirler arası çekici

İller arası araç taşıma hizmetinden faydalanarak aracınızı bulunduğu şehirden nereye isterseniz gönderebilirsiniz. Çoklu çekici ile uygun fiyatlara aracınızı taşıtabilirsiniz.

Firmamızın alanında uzman ekibi ile uzun yıllardan bu yana verdikleri hizmetin sonucu olarak bölgenin en hassas mevkilerini detaylı bir şekilde bilmekte ve verilen adrese zaman kaybetmeden ulaşım sağlamaktadır. İster kar ister yağmur isterse de diğer her türlü hava koşullarında 7 / 24 çalışan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Güvenilir kimliğimiz sayesinde sizlere istenilen noktada kaliteli hizmeti ulaştırırız.

Trabzon çoklu araç taşıma

Trabzon Şehirler Arası Çekici Fiyatları

Çekici fiyatları gideceği km üzerinden hesaplanır ama ücreti belirleyen birkaç unsur daha vardır. Aracın büyüklüğü, konumu ve durumu gibi bilgilerle fiyat belirlenir. Örneğin sedan otomobil ile ticari bir aracın ebatları farklı olduğundan taşıma fiyatları da farklıdır. Ya da kazalı bir aracın taşınması ile yürüyen bir aracın şehirler arası araç taşıma fiyatı aynı değildir. Ancak kurumsal bir çekici firması, tüm bu etkenleri göz önüne bulundurarak profesyonel hizmetine ek olarak ekonomik çekici fiyatları ile de hizmet vermelidir.

Çoklu araç taşıma firması olarak bizler her türlü güvenlik ekipmanları ve donanımlı araç filomuz ile bütçenize uygun fiyat politikası ile çalışmalarımızı sürdürürüz. Araç sahiplerinin aracına zarar verebilecek herhangi bir durum yaşanmaması için büyük özen ve dikkatle çalışmaktayız. Bu sayede aracınız tek bir çizik bile almadan istenen adrese ulaştırılır.

Neden cokluaractasima.com?

Gerek kendi çekicilerimizle verdiğimiz hizmet gerek tedarikçilerimizle buluştuğumuz bu sektörde, işini özenle yapan, herhangi bir gecikme ya da farklı durumdan kaçınan çözüm ortaklarımızla uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından doğru işler yaptığımızı bizimle düzenli çalışan bayiler ve yetkili servisler haricinde bireysel müşterilerin de her sene tercih etmesi bizleri de memnun etmektedir. Ayrıca verilen hizmetin bedeli ve aracın hasarsız taşınması da önemli faktörlerdendir. Tüm bunları göz önünde bulunduran bizler, kaliteli ve kusursuz bir çekici hizmeti almanız adına kurumsal çekici firması adı altında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak olacaktır.

Bizimle 0850 360 19 45 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz.